KONST / Litografier / Färglitografi 15643214
nr 1564 3214
Färglitografi
Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Signerad, numrerad 62/135. Färglitografi. Bladets mått: 46x37 cm, yttermått inklusive ram:
Kondition: 54x46
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:46:57
14/9 20:34:58
350 kr
15/9 18:06:34